SEPETİMSepetiniz boş
BLOG

GÜNCEL KONULAR

Yakın zamanda tanıtılması beklenen iPhone XI Plus için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylar doğrultusunda model, ekran kasa oranıyla kullanıcıları büyüleyecek gibi duruyor. Model, iPhone 8 Plus‘a göre, 6.5 inç boyutunda olacak.

iPhone XI Plus nasıl olacak?

iPhone XI Plus olarak adlandırılan 6.5 OLED ekranlı amiral gemisi, çentikli ve çerçevesiz tasarım ile gelecek gibi duruyor. Bununla birlikte, kamera anlamında bazı değişiklikler de olacak. Bu değişiklikler, kalınlık ve boyut farkı ile ön plana çıkacak. Yani yeni tanıtılacak olan model, diğer modele göre 0.2mm daha kalın olacak gibi duruyor. Boyut anlamında ise, 158.4 x 78.1 x 7.7mm olacak.

iPhone XI Plus

Ek olarak, yeni iPhone modelleri hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler doğrultusunda LCD ekran ile gelecek model, 6.1 inç olacak. Ayrıca model de çentik ve çok da az olsa, çerçeve olabilir.

Üçüncü model ise, iPhone X ekran kasa oranı ile gelecek. Bu yeni tanıtılacak model, diğerlerine göre boyut anlamında en küçüğü olacak. Bununla birlikte, daha büyük sensör ve daha parlak lens ile gelecek.

Bunun dışında, ortaya çıkan diğer bilgilere göre, iOS 12 hakkında bazı bilgiler de bulunuyor. Bu bilgiler doğrultusunda iOS 12’de Face IDyatay modda da çalışacak. Bu da iPad’lerin güvenlik teknolojisi için önemli bir adım olacak.

                                                                                                                Shiftdelete.net alıntıdır.

14.5.2018
Yorumlar (0)
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Web Siteniz (varsa) :
Yorumunuz :
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...
İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!
DİLEDİĞİNİZ HER YERDEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN.
BİZE ULAŞIN
Novaland Outlet Konya Sancak Mahallesi Veysel Karani Cad. No: 6 Selçuklu – Konya
+90 (332) 322 0 322
info@ilkemmobil.com.tr
SSL
© Tüm Hakları Saklıdır. İlkem Mobil digiclick dijital reklam ajansı